Magazin

Sevcan Orhan yoğun bakımda!

Bir çok ünlü ismin vefatını, hastalık ve kötü haberlerini duyuran, “Felaket Telallı” lakabı ile bilinen Onur Akay, bu kez de Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan’ın yoğun bakıma kaldırıldığını duyurdu.

Onur Akay, ünlü sanatçının özel bir hastanede ‘Videotorakoskopi’ operasyonu geçirdiğini açıkladı. Akay, Sevcan Orhan’ın operasyonun ardından tedavisine yoğun bakımda devam edildiğini ve sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Ünlü sanatçının menajeri Harun Belenkoğulları, Sevcan Orhan’ın sağlık durumu hakkında ise şu açıklamayı yaptı:

Sanatçımız Sevcan Orhan, 15/05/2019 tarihinde Prof.Dr. Celalettin Kocatürk yönetiminde başarılı bir ”Videotorakoskopi” operasyonu geçirmiştir. Tedbir amaçlı iki gün yoğun bakım servisinde gözlem altında tutulan Sevcan Orhan, sağlık durumundaki olumlu gelişmeler neticesinde ”Normal yatan hasta” birimlerine alınmıştır. Sanatçının genel sağlık durumu her geçen dakika daha iyiye gitmekte olup, bir süre daha hastanede gözlem altında tutulacaktır.

Yazılı ve görsel medyada oluşacak her türlü bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve hali hazırda devam edecek tedavi sürecini olumsuz yönde etkilememek adına gerekli hassasiyeti göstereceğinize olan inancımızın tam olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı