Medya

SETİ TERK EDEN MELTEM CUMBUL YERİNE EMEL ÇÖGEÇEN’LE ANLAŞILDI

Rol aldığı dizi setini terk eden Meltem Cumbul, ‘3 yaşından küçüklerin sette olması doğru değil’ dedi. Bunun üzerine Cumbul'un yerine Emel Çölgeçen ile anlaşıldı.

 

Meltem Cumbul, önceki gün başrolünde oynadığı dizisinin setinde yaptığı çıkışla çok konuşuldu. Cumbul, kendi sahnelerinde maket bebek kullanılırken başka bir sahnede gerçek bebekle çalışıldığını öğrenince seti terk etmişti…

 

'GEREKLİ ŞARTLAR SAĞLANSIN'

 

Dizi kadrosuna 1 yaşın altında bir bebeğin dahil edilmek istenmesine karşı çıkan Meltem Cumbul, bu kararından dönmedi. Tepkisi bununla da kalmayan ünlü oyuncu, dün sosyal medyadan başkanlığını yürüttüğü Oyuncular Sendikası adına şu açıklamayı yaptı:

 

"2012'den bu yana setlerde kuralsız şekilde çalıştırılan çocuklarımızın haklarını korumak amacı ile 'Bu Sette Çocuk Var!' kampanyasını yürütmekteyiz. Yönetmelik için sektör çalışanları, çocuk gelişimciler, psikologlar, çocuk oyuncular ve aileleriyle ayrı ayrı gerçekleştirdiğimiz toplantılar neticesinde teklif ettiğimiz asgari yaş 3'tür. Yani 3 yaşından küçük hiçbir çocuğun setlerde yer almaması gerekmektedir."

 

MESLEKTAŞLARINDAN CUMBUL'A DESTEK

 

Ünlü oyuncunun sosyal medyada da büyük yankı uyandıran bu çıkışına hayranlarının yanı sıra meslektaşları da büyük destek verdi. Bu konunun takipçisi olan Meltem Cumbul'un sette gerekli şartlar sağlanana kadar çekimlere katılmayacağı öğrenildi.

 

KARAR VERİLDİ, MELTEM CUMBUL YERİNE EMEL ÇÖLGEÇEN KADROYA DAHİL OLDU!..

 

Rol aldığı dizi setini terk ederek gündemin zirvesine yerleşen Meltem Cumbul yerine Emel Çölgeçen ile anlaşıldı. Dizinin senaryosunda değişikliğe gidilip gidilmeyeceği konusunda ise henüz bir netlik yok…

 

MELTEM CUMBUL DİZİ SETİNİ TERK ETTİ! HABER İÇİN TIKLAYIN!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu