Kültür ve Sanat

Servant’ın 2. Sezonundan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

M. Night Shyamalan’ın yapımcı ve yönetmen olarak yer adlığı Servant’ın heyecanla beklenen 2. sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Servant 2. sezon, 15 Ocak’ta izleyici ile buluşacak.

M. Night Shyamalan‘ın Wayward Pines’tan yıllar sonra dizi dünyasına geri döndüğü Servant, 28 Kasım’da Apple TV+‘ta izleyici ile buluştu. M. Night Shyamalan’ın yapımcısı olduğu ve bazı bölümlerini yönettiği dizi, kısa sürede kendi hayran kitlesini yaratmayı başarırken, yayınlanan her bölümüyle izleyiciyi gizemli olayların içerisine sürükledi. Bu çift, uyguladıkları terapinin bir parçası olarak gerçek bir bebeğe fazlasıyla benzeyen oyuncak bir bebek alıyorlar ve bu bebekle ilgilenmesi için de gizemli bir kadını dadı olarak işe alıyorlar. Ancak dadının gelmesinden kısa bir süre sonra oyuncak bebeğin, gerçek bir bebeğe dönüşmesi işlerin tuhaf bir hâl almasına neden oluyor.

Servant 2. Sezon, 15 Ocak’ta İzleyici ile Buluşacak

Hikâyenin devam etmesine açık kapı bırakacak şekilde sona eren ilk sezonun ardından zaman kaybetmeden 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Heyecanla beklenen 2. sezon için tanıtım çalışmalarına başlayan Apple TV+, yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Yayınlanan bu tanıtım fragmanıyla birlikte dizinin ekranlara döneceği tarih de kesinleşti. Servant 2. sezon, 15 Ocak’ta izleyici ile buluşacak.

Başrollerinde Lauren Ambrose, Toby Kebbell, Rupert Grint ve Nell Tiger Free‘nin yer aldığı, Tony Basgallop‘un yaratıcısı olduğu dizinin 2. İlk uzun metraj filmi Raw ile modern bir başyapıta imza atan ve çekimleri nisan ayında başlayacak olan yeni filmi Titane için hazırlıklarını sürdüren Julia Ducournau; bir büyüme hikâyesini deniz kızı metaforuyla birleştirdiği Blue My Mind filmiyle tanınan, aynı zamanda Servant’ın 8. bölümünü yöneten Lisa Brühlmann ve 37. İstanbul Film Festivali’nde gösterilen Holiday filmine imza atan, Border‘ın senaristleri arasında yer alan Isabella Eklöf, Servant’ın 2. Bu üç muhteşem yönetmenle beraber M. Night Shyamalan’ın da 2. sezonun bazı bölümlerini yönetmesi bekleniyor.

Kaynak: Deadline

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu