Sertab Erener’in Eurovision sırrı!

Kurban Bayramı'nı çalışarak geçiren sanatçılardan olan Sertab Erener, önceki akşam Çeşme'de konser verdi. Kendisini dinlemeye gelenlerle sahneden diyalog kurmayı ihmal etmeyen Erener, Eurovision'a katılmadan önce kendisinden öneri isteyen şarkıcılara işin sırrını vermediğini söyledi...

Takip Et:

Türk pop müziğin güçlü seslerinden Sertab Erener, yaz boyu süren konser maratonuna bayramda da ara vermedi. Önceki günlerde sahnede şarkı söylerken düşen ve hayranlarını endişelendiren Erener, bayramın ikinci günü Çeşme’de sahnedeydi. Kendisini dinlemeye gelen 5 bin kişiye keyifli bir akşam yaşatan ünlü şarkıcının keyfi bir hayli yerindeydi. Sahneden kendisini dinlemeye gelen sevenleri ile sohbet eden Erener, esprileri ile de güldürdü.

2003 yılında ‘Every Way That I Can’ şarkısı ile Eurovision Şarkı Yarışması’na katılan ve Eurovision tarihinde ülkemizin ilk ve tek birinciliğini getiren Sertab Erener, geçen 16 yılın ardından yarışma ve Türkiye’den katılan diğer isimler hakkında bir itirafta bulundu.

“ONLARA İŞİN SIRRINI SÖYLEMEDİM”

Eurovision katılmak isteyenlerin kendisinin kapısını çaldığını anlatana Erener,  “Benim tecrübemden yararlanmak istiyorlardı. Ben de ‘O anki durumuna bağlı başarılı olunur. Çık, söyle’ diyordum arkadaşlara. Yani öyle olmalı. Yok yok itiraf edeyim, onlara işin sırrını söylemiyordum açıkçası” ifadelerini kullandı.