Yaşam

Sertab Erener, davalık olduğu gazeteciyi affetti!

Güçlü sesi ve yaptığı şarkılarla Türk Pop Müziği’nde önemli bir yeri olan Sertab Erener, mesleği ve kazandığı şöhret gereği sürekli diyalogta olması beklenen magazin basınına mesafeli duruşuyla biliniyor. Günlük yaşantısında, sokakta yürürken görüntülenmekten hiç hoşlanmadığı bilinen ünlü sanatçı, basına konuşmamayı tercih ediyor. Erener’in, gazete ve televizyon röportajlarına da çok sıcak bakmadığı biliniyor.

SANSÜRLENEN VİDEOSUNU MAGAZİNN.COM YAYINLAMIŞTI

Sadece sesi ve müziği ile anılmak isteyen sanatçı, konserleri sırasında yaptığı açıklamalarla gündem olmaktan ise kaçamıyor. Son olarak Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde yayınlamak istediği videonun kadın memesi göründüğü için sansürlendiğini söyleyen Erener’in yayınlanmayan videosunu Magazinn.com olarak yayınlamıştık. Videoda bir kadının doğum hikayesi ve varoluş süreci anlatılıyor ve birçok kadın görüntülere çıplak yansıyor.

DAVA DOSYASI KAPANDI

Yılın ilk aylarında bir gazeteci ile davalık olan Sertab Erener’in davasında yeni bir gelişme yaşandı. Erener, magazin muhabirinin özrünü kabul edip şikayetinden vazgeçti ve dosya kapandı.

MAHKEME SERTAB ERENER’DEN YANA OLMUŞTU…

Sertab Erener, geçtiğimiz yıl yaz aylarında 2015 yılında evlendiği Emre Kula ile birlikte Bodrum’daki yazlığında objektiflere yansımıştı. Evlerinden tadilat yaptırırken bahçede görüntülenen ikiliden Erener, özel alanın ihlal edildiğini öne sürerek şikayetçi olmuştu. Görüntüleri çeken gazeteci ise mahrem pozlar yayınlamadığını söylemişti. Bunun üzerine mahkeme, bahçenin özel alan olduğuna hükmetmiş ve dava açılmıştı. Davanın açılmasının ardından görüntüleri çekip yayınlayan basın mensubu ünlü sanatçıdan özür diledi. Erener de gazetecinin özrünü kabul ederek olayı tatlıya bağladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı