Kültür ve Sanat

Sertab Erener: “Bu yaptığın delilik dediler!”

Karantina günlerinde evinden canlı yayın yaparak hayranları ile bir araya gelen Sertab Erener, normalleşme süreciyle birlikte uzun bir aradan sonra ilk kez sevenlerinin karşısına çıktı. Park Et Seyret etkinlikleri bünyesinde sahne alan Sertab Erener, konsere gelen herkese kendisini yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Erener, “Zaten yüzyılda başımıza gelecek bu Pandemi denilen şeyi yaşadığımıza zaman zaman hala inanamıyorum ama hayat kendi çözümlerini üretiyor. İşte yeniden bir araya geldik. Garip bir deneyim” şeklinde konuştu. Ünlü sanatçı, yeni albümünü  2-3 yıllık bir çalışma sonucunda çıkardığına belirterek şunları söyledi:

“Bana ‘Bu zamanda albüm çıkarmak delilik’ dediler. Ben de ‘Ben de eski kuşağın insanıyım’ dedim. Eski gelenekleri devam ettirmek çok önemli bence. Albüm yapmak çok değerli bir şey. Eskiden olduğu gibi hala değerli. Belki endüstri başka şeyler istiyor ama burada sabit kalıp, kök salıp devam etmek, bildiğini okumak çok değerli bir şey. Bunu yapmayı seviyorum. Biraz inatçıyım. Albümü de kulaklarımı kapatarak, herkese rağmen çıkardım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Olağanüstü bir ekiptik.”

Salgın döneminde 4 aydır sahneye çıkmadığını ve bu konserin çok özel olduğunu ifade eden sanatçı, “Bu süreçte sahnelerden uzak kalarak biz de sizlerle aynı kaderi paylaştık fakat toplum olarak her koşulda birbirimize bağlıyız. Bu yüzden bugün burada bir araya gelişimiz çok önemli. Sizi ve sahneyi çok özlemişiz. Bizim için bundan daha güzel bir şey yok. Bunu yapamayınca bir yanımız kör topal kalıyor. Çok mutlu ettiniz bizi” diye konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu