Medya

Serkan Çayoğlu, Yeni Hayat’a hazırlanıyor!

Geçtiğimiz yıl TRT 1’de yayınlanan Halka dizisinde Hande Erçel ile birlikte oynayan Serkan Çayoğlu ise, dizinin televizyon ekranlarından alınıp dijital bir platformda yayınlanmasına karar verilmesinin ardından Halka ile yollarını ayırmıştı. Yaz aylarında Bir Garip Aşk isimli Hint uyarlaması bir diziyle ekranlarda olacağı iddia edilen Serkan Çayoğlu’nun bu sezonda bambaşka bir projenin içinde yer alacağı geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu.

YENİ HAYAT, KANAL D EKRANLARINDA YAYINLANACAK! 


Serkan Çayoğlu, önceki gün Kiraz Mevsimi dizisinin setinde tanıştığı ve 5 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Özge Gürel ile birlikte bir alışveriş merkezindeydi. Birlikte alışveriş yapan çiftten Serkan Çayoğlu, Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak yeni dizisi Yeni Hayat’ın ilerleyen günlerde yayınlanmaya başlayacağını söyledi. Çalışmaların sürdüğünü belirten ünlü oyuncu, “Seyirci ile bulaşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz.” şeklinde konuştu. Çayoğlu’nun kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özge Gürel ise bu sezon için bir projesi olmadığını söyledi. Güzel oyuncu, sevgilisine “Serkan’ın projesi için bende çok heyecanlıyım. Elimden geldiği kadar yanında ve destek olmaya çalışıyorum.” sözleri ile destek oldu. Gürel, son olarak Annem isimli sinema filminde oynamıştı.

5 yıldır birliktelik yaşayan Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel, sık sık evlilik sorularına muhattap oluyor. Birkaç yıl önce ailelerini de tanıştıran oyuncu çift, henüz evliliğe sıcak bakmıyor. İkili her bu soru yöneltiğinde evlilik kararları olmadığını söylüyor.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu