SERHAT AKIN HADİSE’NİN FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI: HAKSIZ MIYIM?

Takip Et:
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın, geçtiğimiz günlerde Hadise için "Hadise o zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Allah beni kahretmesin. Sonradan açıldı. Arap atı gibi…" demişti.
 
Hadise ise buna karşılık sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:
 
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken ben de susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem de "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi? Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha doğrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum.
 
Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düşürüldüğünün farkında…
 
Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak ya da beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam. Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.''
 
Serhat Akın, bunun üzerine Hadise'den özür dilemişti. Ancak haberler üzerine yine paylaşım yaptı. Hadise ile yıllar önce çekilen bir fotoğrafını paylaşan Serhat Akın takipçilerine, "haksız mıyım?" diye sordu.