Müzik

Serenay Sarıkaya’ya yoğun talep!

Geçtiğimiz yıl sahnelenmeye başlayan Alice Müzikali’nin oyuncuları önceki akşam tam kadro müzikalde ‘Kral’ rolünde olan İbrahim Selim’in doğum günündeydi. Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar ve İbrahim Selim’in arkadaşları bir araya gelerek oyuncunun 40’ncı yaşını kutladı. Ünlü oyuncular mekan çıkışı kendilerini bekleyen magazin muhabirleri ile sohbet etti. Serenay Sarıkaya’ya albüm teklifi alıp almadığını soran muhabirlere Ezgi Mola’dan yanıt geldi. Mola, yakın arkadaşı Serenay Sarıkaya’ya hemen hemen her gün albüm teklifi geldiğini ifade etti.

Küçük yaşlarda oyunculuğa başlayan bir de arada Miss Turkey macerası yaşayan Serenay Sarıkaya, yıllar içerisinde hem güzelliği hem de oyunculuk performansı ile ekranların aranan isimlerinden biri haline gelmişti. Ünlü oyuncu, son olarak dijital bir platformda yer alan ‘Fi’ isimli dizide yer almıştı. Dizinin final yapmasının ardından bir süre setlere ara veren Sarıkaya, ‘Alice Müzikali’nde başrol oynayarak bir alanda daha başarısını kanıtlamış oldu.

SESİ SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLMUŞTU

Önceki günlerde Alice Müzikali’nden arkadaşı İbrahim Selim’in YouTube’ta yayınlanan talk show programına katılan Serenay Sarıkaya, samimi sohbetiyle dikkat çekti. Güzel oyuncu, seslendirdiği şarkılarla izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Sarıkaya’nın, ‘Vazgeç Gönül’ şarkısını söylerken çekilmiş videosu sosyal medyada yayıldıktan sonra ünlü oyuncunun sesine ve şarkıyı yorumlayışına birçok olumlu yorum geldi. Daha önce oynadığı dizilerde ve katıldığı programlarda birçok şarkı söyleyen Sarıkaya, sesiyle tam not almıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu