Serenay Sarıkaya’nın yeni hayatı!

Bebek'te lüks bir siteye taşındığı söylenen Serenay Sarıkaya, evi için aylık 28 bin lira kira ödüyor...

Takip Et:

Gayrettepe’de bulunan lüks bir rezidansa taşındığı konuşulan Serenay Sarıkaya’nın rezidans dairesine değil de Bebek sırtlarında bir eve yerleştiği öğrenildi. Güzel oyuncu lüks bir sitede yer alan evi için aylık 28 bin lira kira ödüyor. Boğaz manzaralı evinde yeni bir başlangıç yapan ünlü oyuncu, eski evinde yer alan eşyalarının hepsini ihtiyaç sahibi kişilere dağıtmıştı. Sadece kıyafet ve özel eşyalarını alarak 150 bin liralık eşyaları dağıtan Sarıkaya, bu hareketi ile taktir toplamıştı.

750 BİN LİRALIK ARABA ALDI

3.5 yıllık sevgilisi Kerem Bürsin’den bu yılın başlarında ayrılan Serenay Sarıkaya, uzun bir tatilin ardından hayatında birçok değişikliğe gitmişti. Yaşadığı evi değiştiren güzel oyuncu, arabasını da değiştirmişti. Kendisine 750 bin lira değerinde lüks bir araç satın alan Sarıkaya, önceki gün şoförlü yeni arabasıyla objektiflere takılmıştı.

Yeni sezonda ne ekranda ne de dijital platformlarda herhangi bir dizide yer almayacak olan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz sezon başlayıp bu sezonda da devam eden Alice Müzikali dışında yeni bir projede olmayacak. Dünyanın en çok takip edilen dijital platformlarından Netflix’in Serenay Sarıkaya’ya 4 milyon liralık bir dizi teklifinde bulunduğu iddia edilmişti. Sarıkaya için partner olarak Ozan Güven’in adı geçiyordu. Fi dizisinde partner olan iki ünlü oyuncunun yeniden bir araya gelmesinin planlandığı iddia edilse de ne Serenay Sarıkaya ne de Ozan Güven bu iddiayı kabul etmedi.