Müzik

Serenay Sarıkaya’nın sesine tam not!

Geçtiğimiz yıl setlerde olmayan Serenay Sarıkaya, bambaşka bir platformda da kendini kanıtlamış ve Alice Müzikali’nde başrol oynamıştı. Yeni sezonda müzikalde yer almaya devam eden Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali’nde Kral rolüyle yer alan oyuncu arkadaşı İbrahim Selim’in programına konuk oldu. Program keyifli anlara sahne oldu.

SESİ DİNLEYENLERİ MEST ETTİ

Daha önce yer aldığı yapımlarda da şarkı söyleyen güzel oyuncu, sesi ile beğeni topluyordu. ‘Tek Başına’, ‘Yanarım’, ‘Yalnızlık Senfonisi’ gibi şarkıları yorumlamasıyla ünlü şarkıcılara taş çıkaran Serenay Sarıkaya, bu kez de İbrahim Selim’in talk show programında Zeynep Dizdar’a ait olan ve artık kült olmuş bir şarkı olan ‘Vazgeç Gönül’ü seslendirdi. Sarıkaya, başta stüdyoda programı takip edenler olmak üzere herkesi mest etti. Ünlü ismin performansının sosyal medyada yayılmasının ardından birçok sosyal medya kullanıcısı videoya yorum yaptı. Kullanıcıların çoğunluğu Serenay’ın sesine tam not verdi.

Öte yandan geçtiğimiz yıl Alice Müzikali’nin sezon finali yapmasıyla soluğu Amerika’da alan güzel oyuncu, uzunca bir tatile çıkmıştı. Sarıkaya, Türkiye’ye döndükten sonra Ege kıyılarında düzgün fiziği ile boy göstermiş ve Instagram’da paylaştığı bikinili pozlara beğeni yağmıştı. Yeni sezonda setlere dönüp dönmeyeceği konusunda yorum yapmaktan kaçınan oyuncunun ‘Fi’ dizisinde başrol oynadığı Ozan Güven ile yeniden bir araya geleceği konuşulmaya başlamıştı. Netflix’in Türk yapımı olacak olan Ateşe Koşan isimli dizi için yönetimin Serenay Sarıkaya’ya 4 milyon lira teklif ettiği de konuşulanlar arasındaydı.

Etiketler

Tuğba Ak

1995 istanbul doğumlu tuğba ak istanbul gelişim üniversitesi halka ilişkiler bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 1 senedir editörlük yapmakta olup 1 senedir Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: tugbaak@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı