SERENAY SARIKAYA’DAN ‘ÖZ GÜVEN’ AÇIKLAMASI

Takip Et:

Serenay Sarıkaya, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)’de üniversitelilerle buluştu. İTÜ Ekonomi Kulübü’nün düzenlediği “Women in Business” isimli seminerinde konuşmacı olan Serenay Sarıkaya, konuşmasında özgüvenin kariyerindeki önemine vurgu yaparak, iş yaşamında kendi hayallerinin peşinde koşmanın önemine dikkat çekti.

Konuşmasında hayallere giden yolun özgüvenli olmaktan geçtiğini söyleyen Serenay Sarıkaya; “Başarıya ulaşmak için en önemli adım kendinize bir hedef koymak ve hayallerinize sıkı sıkıya tutunmak. Diğer önemli kısım ise elbette harekete geçmek. Her şey kafada başlar. Bir hayaliniz varsa kendinize güveniniz de olmalı. Harekete geçmenin ilk adımı da özgüvenli olmaktan geçiyor. Her şey sizin elinizde, kendinize güvenin." yorumunda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde bir markanın yeni kadın ürünleri için çekilen reklam filminde rol alan Serenay Sarıkaya, işbirliği çerçevesinde üniversiteli öğrencilerle buluşmaya devam edeceğini söyledi. Sarıkaya, “Çalışmalarımıza çok güzel bir reklam filmi ile başladık. Kampanyamıza üniversite öğrencileriyle buluşarak devam ediyoruz. İTÜ’nün ardından başka okullara da giderek “özgüven” söyleşileri yapacağız. Head&Shoulders ile sürprizlerimiz devam edecek.“ dedi.