Serenay Sarıkaya’dan beklenen haber geldi!

Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Bergen filminin çekimlerinin yaz ayalarında başlayacağı ve filmin 27 Kasım 2020'de yayınlanacağı açıklandı...

Takip Et:

Acıların Kadını olarak anılan Bergen‘in hayat hikayesini anlatan Bergen filminin 27 Kasım 2020 tarihinde seyirci ile buluşacağı açıklandı. 1989 yılında öldürülen müzisyen Bergen’in hayatını birçok farklı yönüyle ele alacak filmin detaylarının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Bergen filmi için kendisine partner arandığını söyleyen güzel oyuncu, film için kolları sıvadı. Bu yaz çekimlere başlanması planlanan film için Sarıkaya, çalışmalarına hız verdi. Sesinin güzelliğiyle bilinen ünlü oyuncu, filmde Bergen’in Acıların KadınıSen Affetsen Ben AffetmemYıllar Affetmez gibi unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Bugüne kadar gelen albüm tekliflerini reddeden oyuncu, film için stüdyoya girmeye ikna oldu. Özel bir hocadan şan dersi almaya başlayan Sarıkaya’nın rolü için çok heyecanlı olduğu öğrenildi.

Serenay Sarıkaya geçen sene bir dergiye verdiği röportajda yeni filmi için şunları söylemişti: “Bergen ile yatıp Bergen ile kalkıyorum. Rüya projem. Hakikaten benim kariyerimde çok önem verdiğim bir iş bu. O yüzden hiçbir şeyin aceleye gelmesini istemiyoruz. Bu projeyi hakkıyla gerçekleştirmeyi çok istiyoruz. Daha emin adımlarla, içimize sindire sindire ilerliyoruz.”