Serenay Sarıkaya’dan anlamlı hareket!

Önceki günlerde yeni bir eve taşınan Serenay Sarıkaya, eski evinde bulunan eşyaları maddi turumu yerinde olmayan insanlara yollattı...

Ekranların aranan yüzlerinden Serenay Sarıkaya, son olarak dijital platformda yer alan Fi dizisinde oynamıştı. O dönemden sonra setlere dönmeyen Serenay Sarıkaya, Alice Müzikali’ne başlamıştı. Müzikalde başrolde yer alan güzel oyuncu, önceki günlerde Zincirlikuyu’da yer alan bir rezidanstan ev tutmuştu.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 150 BİN LİRALIK EŞYA

Birçok ünlü ismin yaşadığı ve Gülşen’in de 30 milyon lira değerinde evinin bulunduğu rezidansta yaşamaya başlayan Serenay, ‘yeni ev yeni başlangıçlar’ diyerek eski evinde yer alan eşyaları rezidansa taşımadı. Kendi zevkine göre yeni eşyalarla evini dekore eden ünlü oyuncu, eski evinde bulunan eşylarını maddi durumu yerinde olmayan insanlara dağıttırdı. İddiaya göre; değeri 150 bin lira olan eşyaları hepsini ihtiyaç sahiplerine veren Serenay Sarıkaya, sadece kıyafetleri, ayakkabıları ve özel eşyalarını alarak evden ayrıldı.

Bu zamana kadar birçok dizi projesinde yer alan Serenay Sarıkaya, 2017 yılında final yapan ve başrolünde yer aldığı Fi dizisinden bölüm başı 40 bin lira alıyordu. Alice Müzikali’nde ne kadar para aldığı bilinmeyen Serenay Sarıkaya, aynı zamanda reklam filmlerinde yer alıyor. Bu zamana kadar birçok firma ile anlaşma imzalayan Serenay, bu anlaşmalardan 2 milyon lira alıyor. Ünlü oyuncunun anlaşma yaptığı firmaların satışını arttırdığı da biliniyor.

Geçtiğimiz haftalarda Serenay Sarıkaya’ya Netflix yönetiminden bir dizi için teklif gittiği konuşuluyordu. İddiaya göre; Netflix, Serenay Sarıkaya ve Fi dizisindeki partneri Ozan Güven’i yeniden bir araya getirmek istedi. Yönetim, Sarıkaya’ya 4 milyon lira teklif etti.