Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven yeniden partner mi oluyor?

'Fi' dizisinde birlikte başrol oynayan Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven'in Netflix'in yeni dizisinde yeniden bir araya geleceği konuşuluyor...

2017 ve 2018 yıllarında PuHu TV’de yayınlanan ‘Fi’ dizisinden sonra setlere ara veren ve geçtiğimiz sezon Alice Müzikali ile hayranlarının karşına çıkan Serenay Sarıkaya, müzikalin sezon finaline gitmesiyle birlikte uzun bir tatile çıkmıştı. Yeni sezonda dizi yapmayı düşünmediği konuşulan Sarıkaya’nın Netflix’den gelen teklifle fikrinin değiştiği iddia edildi.

4 MİLYON LİRALIK TEKLİF

Netflix yönetimi, yeni dizisi kod adı ‘Ateşe Koşan’da başrol oynaması için Serenay Sarıkaya’ya 700 bin dolar(yaklaşık 4 milyon TL) teklif etti. Güzel oyuncu, Netflix’in bu teklifini kabul ederek yeniden bir dijital platformda yer almak için hazırlıklara başladı.

SERENAY’IN PARTNERİ OLMASI İÇİN OZAN GÜVEN’İN KAPISINI ÇALDILAR

Sarıkaya’ya partner olması için ‘Fi’ dizisinde beraber oynadığı Ozan Güven’e teklif gittiği öne sürüldü. Dizideki Can Manay karakterini başarılı performansı ile hafızalara kazıyan Güven, eğer teklifi kabul ederse aşkı için her şeyi yapan iki sevgilinin hikayesinde Sarıkaya’nın partneri olacak.