Magazin

‘Serenay Sarıkaya sahte adla estetik ameliyatı oldu’ iddiasına hastaneden açıklama

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, özel bir sağlık kurumunda Seren Kaya adıyla göğüslerinden estetik operasyon geçirdiği iddiasıyla gündemde. Ünlü oyuncunun menajerinden ve de Acıbadem Maslak sağlık kurumundan mevzuyla alakalı açıklamalar geldi.

Komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Maslak’taki özel bir sağlık kurumuna giderek göğüs estetiği yaptırdığı iddia edilmişti.

Sarıkaya’nın, yaptırdığı estetik operasyonunun dinlenmemesi için de sağlık kurumu kayıtlarına ismini ‘Seren Kaya’ olarak bildirdiği iddialar arasındaydı.

Operasyonu doğrulayan 29 yaşındaki oyuncunun menajeri, sağlık kurumuna yatış işlemlerini kendi adıyla yaptığını belirtti.

Serenay Sarıkaya, üç sene önce memesinde bulunan kitle sebebiyle bıçak altına yatmıştı.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr.
Cengiz Bavbek, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın 7 Ekim 2020, Çarşamba günü sağlık kurumunda geçirdiği operasyonla alakalı medyada yer alan iddiaların gerçek değil olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı;

“Sağlık Kurumumuzu zan altında bırakacak biçimde, medyada ‘sahte adla sağlık kurumuna uyuyuşu yapıldı’ biçiminde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar gerçek değildir ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 – 08.10.2020 tarihleri arasında kendi adıyla sağlık kurumumuzdan hizmet almış ve taburcu olmuştur.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu