Magazin

Serenay Sarıkaya, Saadet Özsırkıntı hakkında neler söyledi?

Geçtiğimüz haftalarda, yedi aydır birlikte olduğu Cem Yılmaz ile yollarını ayıran Serenay Sarıkaya ayrılık hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı. Son günlerde Yılmaz’ın adının O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı ile anılması ise gündeme bomba gibi düştü.

“O Ses Türkiye” programının güzel suncuusu Saadet Özsırkıntı’nın Cem Yılmaz‘la yeni bir aşka yelken açtığı iddia ediliyordu. İddaiların artmasıyla Cem Yılmaz “Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü. Kendisini işim gereği tanıyordum; kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ve yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır…” açıklamasını yaptı.


Serenay Sarıkaya: Saadet Özsırkıntı’yı zaten takip etmiyordum!

Geçtiğimiz günlerde Saadet Özsırkıntı ile anılmaya başlayan Cem Yılmaz başta iddialar karşısında sessizliğini korusa da Özsırkıntı’nın Serenay Sarıkaya‘yı takipten çıkması kafaları karıştırmıştı. Sarıkaya konuyla ilgili soruları önce “Hepinize kolay gelsin” diyerek geçiştirdi, sonra da dayanamayıp sosyal medyada Özsırkıntı’yı sildiği iddialarına “Ben zaten kendisini takip etmiyordum” diyerek gazetecilerin yanından gülerek uzaklaştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu