Magazin

Serenay Sarıkaya ne diyeceğini bilemedi!

Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bürsin ile 3.5 yıllık ilişkisini noktalayan Serenay Sarıkaya’nın adı ayrılık sonrası birçok kişi ile anılmıştı. Hatta ünlü oyuncu, kendisi hakkında asılsız haberler yapan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali’ye 100 bin liralık manevi tazminat davası açmıştı.

Kerem Bürsin’den sonra hayatına kimseyi almadığı bilinen Serenay Sarıkaya’nın adı son dönemde Cem Yılmaz ile anılıyor. Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli ile 1.5 yıl süren ilişkisinin de ünlü komedyenin Serenay Sarıkaya ile yakınlaşması yüzünden bittiği konuşuluyordu. İddialara göre; Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya’ya ilgisini fark eden Defne Samyeli, kıskançlık krizine girerek ilişkiyi sonlandırdı. Dedikoduların ilk çıktığı dönem taraflar çıkan haberleri kesin bir dille yalanlamıştı.

Önceki günlerde YouTube’ta yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece isimli programa katılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya hakkında “Diyelim ki ben ‘Serenay Sarıkaya ne yapmış?’ diye bakıyorum ve dalıp gidiyorum ona… O stalk mu oluyor?” şeklinde konuşması dedikoduları alevlendirdi.

“NE DİYEYİM ŞİMDİ BUNA?”

Cem Yılmaz’ın bu sözleri Serenay Sarıkaya’ya soruldu. Cem Yılmaz’ın açıklaması için “Ne güzel bir açıklama yaptı. Ne diyeyim şimdi buna?” diyen güzel oyuncu, programı kuliste takip ettiği haberlerini ise yalanladı. Albüm çıkarması için Sezen Aksu’nun desteğini aldığı konuşulan Serenay Sarıkaya, bu iddiaları da yalanlayarak albüm çıkarmayacağını söyledi. Sarıkaya, Bergen’i canlandıracağı filmdeki partnerinin henüz belli olmadığını da ifade etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı