Serenay Sarıkaya, kararını verdi!

Serenay Sarıkaya, önceki gün evinin altında bulunan alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, yeni bir projede yer almayacağını açıkladı...

Takip Et:

Son dönemin gözde oyuncularından Serenay Sarıkaya, bir süredir dizilerde yer almıyor. Geçtiğimiz sezondan bu yana Alice Müzikali’nde başrol olan oyuncu, önceki gün yeni taşındığı lüks rezidansın altında olan alışveriş merkezinde gezinirken görüntülendi. Kış sezonunun yaklaşmasıyla giyim alışverişine çıkan güzel oyuncu, ayaküstü magazin muhabirleri ile sohbet etti.

Dijital bir platformda yayınlanan Fi dizisinden sonra setlere dönmeyen Serenay Sarıkaya, yeni sezonda yeni bir projesi olup olmadığı yönünde gelen sorulara yanıt verdi. Tüm zamanını Alice ayırdığını söyleyen ünlü oyuncu, başka bir projede yer almayacağını ifade etti. Muhabirlerin yanından ayrılan Sarıkaya, kendisine sevgi gösterisinde bulunan hayranlarını kırmayarak onlarla fotoğraf çekilip, sohbet etti.

SERENAY, ALİCE DIŞINDA YENİ SEZONDA YOK! 

Alice Müzikali’nin geçtiğimiz aylarda sezon finali yapmasının ardından uzun bir tatile çıkan Serenay Sarıkaya, ilk önce menajeri Ayşe Barım ve yakın dostları ile Amerika’nın altını üstüne getirmişti. Yoğun bir iş temposundan çıkan ve aynı zamanda 3.5 yıllık aşkı Kerem Bürsin’den ayrılan oyuncu, kendini toplamıştı. Yaz aylarında Ege’de verdiği bikinili pozlarla da çok konuşulan Serenay Sarıkaya, bir süre daha reklam filmleri dışında yoğun tempoda çalışmak istemiyor gibi duruyor.

Netflix’in yeni dizisi Ateşe Koşan için teklif aldığı öne sürülen Serenay Sarıkaya, yeni sezonda yeni proje yok diyerek bu teklifi de reddettiğini açıklamış oldu. Netflix yönetiminin Sarıkaya’ya 4 milyon lira teklif ettiği konuşuluyordu.