Serenay Sarıkaya: “Kara günler geçmiyor!”

Karantina günlerini evinde geçiren Serenay Sarıkaya, 2016 yılında yaptığı bir fotoğraf çekimi paylaşarak koronavirüs günleri hakkında bir yazı kaleme aldı...

Takip Et:

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk sebebiyle magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, koronavirüs salgını sebebiyle günlerini evinde geçiriyor. Salgının ilk başladığı günlerde güzellik merkezine giderek eleştirilerin hedefi haline gelen ünlü oyuncu, artık evinden çıkmıyor. Uzun süredir sosyal medyadan paylaşım yapmayan Sarıkaya, hayranlarından gelen paylaşım taleplerini kırmayarak sessizliğini bozdu ve 2016 yılında yapılmış bir çekimden kareler paylaştı. Ünlü oyuncu paylaşımına şu notu düştü:

“2016 yılında yapmışız bu çekimi. Yıllar geçip gitmiş şimdi şu kara günler geçmiyor… Dilerim hepimiz kendimize, yaşadığımız çevreye ve hatta başkalarına da dair çok kıymetli keşifler ve farkındalıklarla çıkarız bu dönemden. Dilerim her şey yeniden güzel olur. Bunu ancak hep birlikte başarabiliriz… Sizlerin isteği üzerine bu çekimi yeniden hatırlamak iyi geldi bana… Sevgi ve sağlık ile kalın…”