Medya

Serenay Sarıkaya herkesi reddetti!

Son olarak ‘Fi’ dizisi ile dijital platformlarda yer alan Serenay Sarıkaya, dizinin erken final yapmasının ardından setlere dönmemiş ve ‘Alice Müzikali’ ile sahnelere adım atmıştı. Biri saç bakım, biri giyim firması olmak üzere iki firmanın reklam yüzü olan Sarıkaya, yoğun temposuna yaz aylarında ara vermişti.

6 DİZİ TEKLİFİNİ DE KABUL ETMEDİ

Yaz başında menajeri Ayşe Barım ve yakın dostları ile Amerika’ya tatile giden güzel oyuncu, Türkiye’ye döndükten sonra da Ege kıyılarında deniz ve güneşin tadını çıkarmıştı. Daha önce kendisine yöneltilen gelecek sezonda ekranda olup olmayacağı sorularını geçiştiren Sarıkaya’nın, yapım şirketlerinden gelen 6 dizi teklifini de reddettiği öğrenildi.

BERGEN OLACAK

Bu sezon da ‘Alice Müzikali’ ile sahnede olacak olan ünlü oyuncu, bir de şarkıcı Bergen’in hayatını anlatacak olan ve hazırlıkları devam eden ‘Bergen’ filminde yer alacak.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu