Serenay Sarıkaya, Gülşen’e komşu oldu!

Gayrettepe'de bulunan lüks bir rezidansta yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya, evinden ilk fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı...

Geçtiğimiz sezondan bu yana perdelenen Alice Müzikali’nde başrol oynayarak kariyerinde bir ilki de gerçekleştiren ve farklı alanlarda da başarısını kanıtlayan Serenay Sarıkaya, önceki günlerde Gayrettepe’de bulunan lüks bir rezidansa taşındı. Oyuncu, yeni evinde çekilmiş ilk pozunu da sosyal medya hesabından paylaştı. Gülşen’in de aynı yerde 30 milyon lira değerinde bir evi olduğu biliniyor.

İLK KEZ LALE DEVRİNDE BAŞROL OYNADI

Oynadığı diziler, reklam anlaşmaları ile genç oyuncular arasında en çok kazanan isimlerden biri. Oyunculuk kariyerine ‘Şaşkın’ ve ‘Plajda’ isimli sinema filmleri ilke başlayan Sarıkaya, yayınlandığı dönem fenomen haline gelen Adanalı dizisinde Oktay Kaynarca’nın kızını canlandırarak adının daha çok duyulmasını sağlamıştı. İlk kez Lale Devri isimli dizide başrol oynayan güzel oyuncu, buradaki rol arkadaşı Tolgahan Sayışman ile bir süre aşk yaşamıştı.

‘ÇAĞATAY’LA YENİDEN BİR ARAYA GELİYOR’ DEDİKODUSU DUYGU’YU ÖFKELENDİRDİ

Medcezir dizisinde Mira isimli genç bir kızı oynayan Sarıkaya, dizideki partneri Çağatay Ulusoy ile uyumu ile dikkat çekmişti. İkilinin o dönem aşk yaşadığı iddia edilse de ne Serenay ne de Çağatay bu iddiayı kabul etmemişti. Serenay’ın son sevgilisi Kerem Bürsin’den ayrılmasının ardından Çağatay Ulusoy’un güzel oyuncunun fotoğrafına yaptığı beğeni ikilinin hayranlarını heyecanlandırırken Ulusoy’un sevgilisi Duygu Sarışın’ı ise sinirlendirmişti.

‘OZAN GÜVEN İLE YENİDEN PARTNER OLUYOR’ İDDİASI

‘Fi’ isimli dizi ile birlikte dijital platformda yer almaya başlayan Sarıkaya, Duru karakteri ile çizgisinin dışına çıkmış ve oyunculuktan seviye atladığını gözler önüne sermişti. Uzun süredir setlere ara veren ve Alice Müzikali’nin sezon finali yapmasıyla birlikte aylardır tatilde olan Sarıkaya’nın eski partneri Ozan Güven ile Netflix’te yayınlanacak dizide yer alacağı konuşulsa da henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan birçok büyük firma ile reklam anlaşması bulunan Serenay Sarıkaya, markaların reklam yüzü olmaya devam ediyor. Sarıkaya’nın bir şampuan firmasından reklam için 2 milyon lira aldığı konuşuluyor. Ayrıca ünlü oyuncu, 3.5 yıl birliktelik yaşayıp geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdığı sevgilisi Kerem Bürsin ile bir giyim firmasının reklam filminde tanışmıştı.