Serenay Sarıkaya ekranları özledi!

Önceki gün Bebek'te objektiflere yansıyan Serenay Sarıkaya, ev terliklerini andıran terlikleriyle dikkat çekti. Ünlü oyuncunun dünyaca ünlü bir firmaya ait olan terliklerinin fiyatının yaklaşık 12 bin lira olduğu öğrenildi...

Takip Et:

3.5 yıldır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu olan Kerem Bürsin’den ayrıldıktan sonra adı magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek’te bulunan bir güzellik merkezindeydi. Rutin bakımlarını yaptırdığı öğrenilen Sarıkaya’yı güzellik merkezinin çıkışında adeta bir basın ordusu bekliyordu. Gazetecilerin fazlalığını görünce şaşkınlık yaşayan güzel oyuncu, muhabirlere takılmadan da edemedi. Keyifli halleriyle dikkat çeken ve etrafa gülücükler saçan Sarıkaya, aracına binmeden önce kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Alice Müzikali’nde birlikte rol aldığı oyuncu arkadaşı Şükrü Özyıldız’ın asker uğurlamsında çekilen videolarının sorulması üzerine Sarıkaya, “Güzel bir oyun sonrası hep beraber bir kutlama yaptık. Alice Müzikali 40 gün sahnede olmayacak. Ara veriyoruz.” açıklamasında bulundu. Alice’in kulisinde çekilen videolarda özellikle Özyıldız’ın oynayışı sosyal medyada olay olmuştu.

SERENAY’IN BAKIM GÜNÜ!

Son olarak 2015 yılında final yapan Medcezir dizisi ile televizyon ekranlarında olan ünlü oyuncu, 4 yıldır televizyonda iş yapmamıştı. Puhu TV’de yayınlanan Fi dizisinden sonra setlere tamamen ara veren Serenay Sarıkaya, televizyon ekranını çok özlediğini söyledi. Gazetecilerin terliklerine dikkat çekmesi üzerine “Bakım günü o yüzden terlikleyim.” şeklinde konuşan Serenay Sarıkaya’nın ev terliğini andıran terliklerinin 2 bin dolar(yaklaşık 12 bin lira) olduğu öğrenildi. Dünyaca ünlü bir firmaya ait olan terlikler sosyal medyada da bolca konuşuldu. Sosyal medya kullanıcıları “Bu terliğe 12 bin lira verilmez” şeklinde yorumlar yapıldı.

Son dönemde adı Cem Yılmaz’la anılan Serenay Sarıkaya, bu iddiayı ortaya atanları mahkemeye vermişti. Konunun hatırlatılması üzerine güzel oyuncu, cevap vermek istemeyerek röportajı bitirip aracına geçti.