Serenay Sarıkaya Ameliyat Oldu!

Takip Et:
Serenay Sarıkaya Ameliyat Oldu!
Serenay Sarıkaya Ameliyat Oldu!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya operasyon oldu. Serenay Sarıkaya estetik operasyon için bıçak altına yattı. Taburcu olan oyuncunun sıhhat vaziyetinin iyi olduğu bilindi.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Cem Yılmaz Kimdir?

Estetik Operasyon Geçirdi

Bu günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ile aralarındaki aşk ile gündemde olan hoş oyuncu bu kere geçirdiği operasyon ile gündemde. Daha evvel de göğüslerinden estetik operasyon olan Serenay Sarıkaya tekrar estetik operasyon için bıçak altına yattı.
İşte Serenay Sarıkaya’nın o açıklaması;

Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden daha da serti zati hazırda bekliyor. ‘Bu işi seçmenin değerlerinden’, ‘Olacak o kadar ünlüsün’, ‘Adının olduğu her şey çok okunuyor’, ‘Noktaya değiniyor’, ‘Sesimizi çıkartmayalım, büyümesin’ sınıyor. Kabul etmiyorum!

Sınırı aşalı çok oldu! Ne basit oldu insanların yaşamına kötüleler atmak, sınır, etik, terbiye öğrenmeden saldırmak… Ben her kötüleye ‘Yok, öyle değil’ diyemem ki.
Bir vakit sonra senin başkaları tarafından öğrenilen kimliğin haline geliyor tam bu absürtlük.

Serenay Sarıkaya’dan Yüzük Şoku!

Ben bunların hiçbiri değilim ki… Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğim nedeniyle neden hep bir entrika olmak zorunda adımın geçtiği her mevzuda? Neden beni ilgilendirmeyen mevzuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, terbiyeli bir yolu yok mu yahu? Oysa her şeyim ortada, bir sırrım da yok ki.