Magazin

Bebeğini kaybeden Seren Serengil’e hangi ünlü isimler destek oldu?

Seren Serengil, daha önceki hamileliklerinde olduğu gibi 6 haftalık hamileliğinde de bebeğini kucağına alamadı. Eşi Yaşar İpek’le boşanma sürecinde olan Serengil, kanaması olması sebebiyle kaldırıldığı hastanede bu sabah bebeğini kaybetti. Doktorunun kanamayı durduramadık açıklaması yapmasından sonra ünlü isimler yaptıkları yorumlarla Seren Serengil’e destek oldu.

MESAJLARINI SOSYAL MEDYADAN İLETTİLER

Seren Serengil’e ilk destek mesajı yazan Safiye Soyman oldu. Soyman, “Çok üzüldüm, geçmiş olsun.” dedi. Kendisi de geçtiğimiz yıl düşük yaparak bebeğini kaybeden ve şimdilerde 6 aylık hamile olan Ece Vahapoğlu, Serengil’e “Dualarım seninle” diyerek destek verdi. Hamdi Alkan’ın oyunu eşi Selen Görgüzel Alkan ise, “Her şeyin hayırlısı Serom… Üzülme” şeklinde bir yorum yaptı. Son olarak Işıl Reçber ise “Çok üzgünüm Seren’cim. Çok uzaktayım yoksa yanında olmak isterdim şu an.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan bazı sosyal medya kullanıcıları Seren Serengil’in ‘Şiddet gördüm.’ iddiası üzerine sanat camiasının Serengil’e destek olmaması yüzünden eleştirel yorumlarda bulunmuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu