Magazin

Seren Serengil’den Yaşar İpek’e: “Kendi çocuğunun cinayetini işledin!”

Seren Serengil ve Yaşar İpek arasındaki kavga Serengil’in bebeğini kaybetmesinin ardından alevlendi. Eşini zorlu hamilelik sürecinde sosyal medyayı bırakmamakla suçlayan Yaşar İpek, “Sen bebeğini değil sosyal medyayı seçtin. Hadi şimdi yine linç ettir beni… Allah yukarıda, her şeyi görüyor. Seni bana oynadığın bu oyunla beraber Allah’a havale ediyorum Seren…” ifadelerini kullanmıştı. Seren Serengil yeni bir açıklama yayınlayarak İpek’e yanıt verdi. Serengil şunları söyledi:

“Eve gelme nedenin çocukla ilgili miydi, yoksa ailenle barışmayacağımı söylemem ve yanındaki uyuşturucu tacirlerine laf etmemden dolayı mıydı Yaşar? Bu kadar acılıyken hala başsağlığı dilemek yerine, özür dilemek yerine, haklı çıkmak için iftira attığın çocuğumuz gitti. Mutlu musunuz? Annen, üvey kız kardeşin ve sen? Bana gelince ben buradayım ve sonuna kadar bana yapılanlar için mücadelemi hukuk çerçevesinde sürdüreceğim… Bana uyguladığın şiddetler ve tehditlerin tamamını çocuk için değil, iş yaptığın adamlarla işini bozduğum için ve ailenle barışmak istemediğim için uyguladın. Ama bu görüntüler ortaya çıkınca seni kandırdığımızı ve bundan dolayı bunları yaptığın kılıfını hazırlattınız. Oysa ki bu kavgada bir kelime bile iddia ettiğin çocuk konusundan bahsettiğin yok. Çünkü ’17 Ağustos’ta beni hastaneden aradılar, sana başkasının yumurtasından sıvı koyduklarını söylediler’ söylemin tamamen yalan. Madem aradılar, çıkar göster telefon numarasını hepsi yalan. O kadar kötü, gaddar ve acımasızlaştın ki, o kadar kolay yalan söyleyebiliyorsun ki, Allah sizden insanları gerçekten korusun… Biz niye Türkiye’de tüp bebek yapmadık, ta Kıbrıs’ta yaptık? Çünkü sen de ben de eğer yumurtam kifayetsiz kalsaydı yumurta nakli değil ama enerji yani mitakondri sıvısı benim yumurtama konulacaktı. Bunu da kabul ettik. Bu formu ikimiz de imzaladık ama sonra yumurtam iyi olduğu için buna gerek duyulmadı. Bunu da bildiğin halde bu yalanla yaptıklarını örtbas etmeye çalışsan da sen anca senin etrafındaki cahilleri kandırabilirsin. Kıbrıs’a gidip çocuk sahibi olmak isteyen herkes bunu bilir ve sen de biliyordun hatta bende mesajın da duruyor, mahkemeye sunduk. ‘Senin yumurtan olmasa bile yumurta naklini bile kabul ediyorum seni o kadar seviyorum’ dediğin… Ama şimdi kendi ayıbını örtmek için zaten bildiğin şeyleri sanki yeni öğrenmiş, senden habersiz uygulamışım gibi yapıyorsun. Hiçbir hastane kimlik ve onay almadan bu işlemi yapamaz. Hastane, kamera kayıtlarından seninle olan konuşmalarını da mahkemeye sunacak. O zaman insanların yüzüne nasıl bakacaksın acaba? Benim düşük riskim sadece stres ve tansiyonla ilgiliydi ve sen bunu bile bile her gün buradan bir şeyler yazarak, tansiyonumu çıkartarak kendi çocuğunun cinayetini işledin.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu