Seren Serengil’den Yaşar İpek hakkında olay açıklamalar!

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in birbirlerini sosyal medyadan takibi bırakmaları ile ortaya çıkan ikili arasındaki kriz hakkında Serengil ilk kez konuştu...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl evlenen Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, Serengil’in hamile olduğu haberleri ile magazin gündemine gelmişti. Uzun yıllardır bebek isteyen ve daha önceki hamilelikleri düşükle sonuçlanan Serengil, bir yıldır tedavi görüyordu. Bebek sahibi olmak için Cengiz Semercioğlu ile sunduğu programı da bırakan Serengil, mutluluğunu sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmıştı.

Arkadaşları ile Yunanistan’a tatile giden ünlü sunucunun yanında eşi Yaşar İpek’in olmaması dikkat çekmişti. Sosyal medyadan birbirlerini takibi bırakan çiftin, birlikte çekildikleri fotoğrafları da kaldırmaları gözlerden kaçmamıştı. Aralarında bir kriz olduğu konuşulan ikiliden Seren Serengil, Instagram hesabında takipçileri ile dertleşti.

Serengil, eşi Yaşar İpek’in 10 gündür eve gelmediğini ve annesinde kaldığını açıkladı. Öte yandan ünlü sunucu, “Kendi sesimi bile duymak istemiyorum.” diyerek yalnız kalmak istediğini dile getirdi.