SEREN SERENGİL’DEN ÖRNEK PROJE! ‘BEN KADINIM’ DERNEĞİNİ KURUYOR!

Seren Serengil'in önderliğinde kurulan 'Ben Kadınım' isimli dernek; boşanmak üzere olan kadınlara yardım edecek, onları sosyal hayata yeniden kazandıracak ama her şeyden önce boşanmamaları için 'Arabuluculuk' görevini üstlenecek!

 

 

BU PROJE HERKESE ÖRNEK OLACAK!
Star TV
'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında partneri ve yapımcısı Cengiz Semercioğlu ile birlikte gündeme yön veren haberlere yaptığı yorumlarla dikkat çeken ve programın yüksek reytinglerinde önemli pay sahibi olan Seren Serengil, kadınların sesi olmaya devam ediyor.


Özellikle son dönemde aldatılan ve mağdur olan kadınların  sesi olan Serengil, 'Ben Kadınım' derneği ile kadınlara yardım etmeye hazırlanıyor. Derneğin en önemli çalışmaları arasında; boşanmak üzere olan kadınlara yardım etmek, gerekirse avukat temnin etmek, eşleriyle barışmaları için arabuluculuk yapmak ve şayet boşanmaktan başka bir çare yoksa onları ayrılık sonrası sosyal hayata hazırlamak için gerekli desteği vermek! Magazinn.com'a konuşan Seren Serengil, bu derneğin özellikle aldatılan kadınlara destek vereceği ve kısa zamanda çalışmalarının tüm Türkiye'yi kapsayacağını belirtti!