MagazinManşet

Seren Serengil’den Deniz Akkaya’ya: Alkol komalarına giren bir ayyaş!

Seren Serengil‘den instagram hesabından yaptığı çekilişe sert tepki gösteren Deniz Akkaya’ya yanıt geldi.

Serengil instagram hesabının hikayeler bölümündeki paylaşımında isim vermeden Akkaya’yı hedef alarak şu sözleri sarfetti:

“Doktoruma her gün eşinden ayrılmış, aldatılmış, kendine güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram’dan biz de yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil diyen mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerime yardımcı olmaya çalışıyorum ya hediye ettiriyorum, ya indirim aldırıyorum. Bugün kendini bilmez gece klüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş, bunu para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi 2 saat bir arabada tutup, dövdürüp, altından arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirtmediğim bu karanlık adamların arkadaşı hanım şu an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada. İşsiz, güçsüzlükten kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da, sataşanında bir rezil tip olmasa…”

Serengil’den Akkaya’ya dava!

Magazinn.com tarafından edinilen net bilgiyle:

Seren Serengil, Deniz Akkaya‘nın yaptığı paylaşımdan sonra, Serengil‘in avukatı tarafından Akkaya‘ya “Hakkında suç duyurusu, tazminat davası” gibi hukuki süreçler başlatıldığı öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı