Magazin

Seren Serengil: Yaşar’ın çocuktan feragat etmesi için dava açıyorum!

Karşılıklı boşanma davası açan Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinden Yaşar İpek’in Magazinn.com’a yaptığı açıklama sonrası Seren Serengil de suskunluğunu Magazinn.com’a bozdu. Magazinn.com Genel Yayın Yönetmeni Sinan Güzel’e açıklamalarda bulunan Serengil şunları söyledi:

“YAŞAR, BANA DAHA ÖNCE DE ŞİDDET UYGULADI”

“Yaşar’ın söylediklerini hayretle okudum. Yaşar’ın bana ilk şiddet uygulaması değil bu. Bunların hepsini mahkemeye sunuyoruz zaten. İlk defa değil bu. Daha önce de defalarca şiddet uyguladı ama bunların hepsini; annesi ve kardeşinin doldurmaları olduğu için, kalbinin kötü olmadığını düşündüğümden ve sevdiğimden affettim. Bunlarla da ilgili belgelerimi mahkemeye sunacağım. Bunları da mahkemeye sunmamın tek sebebi; çocuktan feragat etmesini istiyorum. Çünkü, bu sefer onu affetmememin ve boşanma davası açmamın sebebi; Bütün bu şiddeti ben hamileyken yaptı. Ve doktor ona “Karınızı hiçbir şekilde stres görmemesi gerekiyor.” dediği halde. Üstüme yürüdü, havluyla yüzüme vurdu, itekledi de… Ben yine de polis çağırıp, ondan şikayetçi olmadım. Yaşanan olay sonrası hastaneye gidip, çocuğum düşmüş mü diye baktırdım. Doktora, eşim bana bunları yaptı diye durumu izah ettim. Doktor da şahit. Yaşar bunları yaparken evde Digitürk çalışanları da vardı, onlar da şahit. Annem yalan söylemez, anneme de hakaret etti. Annem, telefonda Yaşar’a “O evden git hemen” dedi. Yaşar da telefonda anneme hakaretler etti.”

“YAŞAR’I HALA SEVİYORUM”

Çok üzgün olduğunu ifade eden Serengil, “Çünkü, ben iki yıldır Yaşar’ın birçok şeyiyle mücadele ettim. Ben geçimsiz bir insan değilim. Onun kardeşi herkesi organize ederek, insanların benimle kavga etmesini sağlamaya çalıştı. Bunlar çok detaylar onlara da girmeyeceğim.” şeklinde konuştu.

Yaşar İpek’in Magazinn.com’a verdiği röportaja değinen Serengil, “Size ‘benim onu çok sevdiğimi ve onu beklediğimi söylemiş. Evet ben onu hala seviyorum ama ben onu evde bekleseydim, hakkında tedbir ve uzaklaştırma kararı aldırmazdım. Aksine son yaptığı hareketlerden sonra hamileliğim süresince benim yanımda asla olmaması gerektiğine inandım. O yüzden de uzaklaştırma kararı aldırdım.” dedi.

“YAŞAR’A ASLA İFTİRA ATMADIM!”

Seren Serengil’in açıklamalarının satır başları şu şekilde:

“Biz aile olarak hiçbir zaman kimseye iftira atmadık. Hele ben Yaşar’a asla iftira atmam. başkası olsa şu an çok farklı şeyler yapıyordu. ortalığa çıkmıştı, konuşuyordu. Bu kadar kötü şey yapmış olmasına rağmen Yaşar’a kötü bir şey söylemeye dilim varmıyor. Ama o karısı için geçimsiz diyeceğine, annesi ve kız kardeşinin yaptıklarına baksın. İki yıldır benim aileme yaptığı hakaretleri, fake hesaplardan benim aileme yazdığı uzun uzun mesajları söylesin. Bunların bir çoğunu tespit ettim ben, onların yaptıklarını kabul edeceğine hala benim geçimsiz olduğumu söylüyor. Hayır bunların hiçbirisi doğru değil ama benim her söylediğim ispatlı.”

“MAGAZİNN.COM’A YAPTIĞI AÇIKLAMA ÇOK ÇİRKİN”

“Hem yalan söylüyor hem de suçunu kabul etmiyor. Ben hamileyim, bu kadar üzüntü ile birlikte bu süreci yalnız geçiriyorum. Hala özür dilemeyip, insanlara beni olduğumdan farklı gösteriyor. Gerçekleri anlatmıyor. En kötü susabilirdi. Magazinn.com’a yaptığı açıklama çok çirkin. Okuyunca inanamadım. Çünkü, söyledikleri doğru değil. Ben hayatta kimseye iftira atmam. Ben doğru olmayan bir şeyi söylemediğim için televizyonda da başarılı oldum. Ben inanamıyorum şu an yaptıklarına. Bu çocuk kendisi değil şu an. Bana bu kadar şey yapmış olmasına rağmen hala onun kötülüğünü istemiyorum. Bir yandan da üzülüyorum.”

“MAHKEMEDE TEDAVİ OLMASINI İSTEYECEĞİM”

“Ama bir annenin yaptığı kötülükleri görmeyip, bu kötülüklerle beni karşı karşıya bırakması hele hamileyken yapması çok yanlıştı. O yüzden affedemedim ve boşanma davası açtım. Davayı ben ondan önce açtım. O bana karşı dava açıyor ama buna gerek yok. Çünkü ben zaten davayı bayramdan önce açtım. Anlaşmalı bir şekilde boşanmakta yarar var. Ama çocuktan feragat etmesini istiyorum. Çünkü, şiddet uyguluyor. Bir tedavi süreci geçirmesi gerekiyor. Ancak bundan sonra o çocuk hakkında hak sahibi olabilir. Davada bunu isteyeceğim.”

YAŞAR İPEK’İN SEREN SERENGİL’E KÜFÜRLER YAĞDIRDIĞI İDDİA EDİLEN OLAY SES KAYDI!

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu