Seren Serengil-Yaşar İpek aşkı başladığı yerde bitiyor!

Seren Serengil'in aldırdığı uzaklaştırma kararına uymayan yaşar İpek, yarın itibariyle 3 gün hapis yatacak...

Takip Et:

Boşanma aşamasında olan Seren Serengil ve Yaşar İpek arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz haftlarda bebeklerini kaybeden çift, adeta kanlı bıçaklı oldu. Serengil’in kocam 10 gündür eve gelmiyor şeklinde söylemi ile birlikte gün yüzüne çıkan kavga sonrası taraflar birbirlerine demediklerini bırakmamıştı. Seren Serengil, geçtiğimiz yıl evlendiği Yaşar İpek’in kendisine hamileyken şiddet uyguladığını iddia etmişti. Yaşar İpek ise Magazinn.com’a yaptığı açıklamada ünlü sunucuyu darp etmediğini söylemişti.

YAŞAR İPEK DE SEREN SEREN SERENGİL GİBİ 3 GÜN HAPİS YATACAK

İkili arasında şiddeti her gün artan kavgalar sonrası hamile olan Seren Serengil, kanaması olması ve tansiyonunun yükselmesi sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Kanaması durdurulamayan Serengil, 3 günlük bebeğini düşürmüştü. Büyük bir üzüntü yaşayan ünlü isim ayaklanır ayaklanmaz soluğu adliyede almış ve eşi Yaşar İpek’ten şikayetçi olmuştu. İpek hakkında uzaklaştırma ve koruma kararı aldıran Serengil ve İpek arasındaki polemik sosyal medyadan devam etmişti. Seren Serengil ile ilgili çeşitli açıklamalar yapmaya devam eden Yaşar İpek, mahkeme kararına uymadığı gerekçesiyle yakalama kararı çıkarıldığı öğrenildi.

Yaşar İpek’in avukatı yaptığı açıklamada ünlü şarkıcının yarın adliyeye giderek 3 günlük zorlama hapis sürecini başlatacağını duyurdu. Haberin duyulmasının ardından karardan memnuniyetini sosyal medya paylaşımları ile gösteren Serengil, Ajda Pekkan’ın Bambaşka biri isimli parçasını yayınladı.

Yarın 3 günlük hapis cezasını yatmak üzere Metris Cezaevi’ne gidecek olan Yaşar İpek, eşi Seren Serengil’in geçtiği süreçlerden geçecek. Serengil de geçtiğimiz yıl Gülben Ergen tarafından aldırılan karara uymayarak 3 gün hapis yatmış ve bu olay haftalarca magazin gündeminden düşmemişti. Ünlü sunucu ve Yaşar İpek de Serengil’in hapishaneye girmesiyle yakınlaşmış ve sonrasında evlenmişti.