Magazin

Seren Serengil “Yaptığım Haberin Arkasındayım”

önceki gün Seren Serengil sunduğu Söylemezsem Olmaz programında Ajda Pekkan ve Hakan Altun’un aşk yaşadığını iddia etmişti. Bunun üzerine Hakan Altun ve Ajda Pekkan aralarında çıkan aşk söylentilerini reddetmişti. Seren Serengil bu gelişmenin üzerine sosyal medya hesabı üzerinden “Yaptığım Haberin Ardındayım” dedi.

Seren Serengil kimdir?

Hakan Altun kimdir?

Ajda Pekkan kimdir?

Her Yazılana ve Söylenene İnanmamanız Dileğiyle

Sunduğu Açıklamazsam Olmaz programında Seren Serengil Hakan Altun ve Ajda Pekkan’ın aşk yaşadığını şu ifadelerle duyurmuştu;

“Bodrum’da annemin bir yakınından bu bilgiyi aldım.
Ajda, Hakan Altun’la aşk yaşıyormuş. Mutlu olduklarını da duydum. Şimdi flört evresindeler.”

Müzisyen Hakan Altun’ın menajeri Süleyman Çakmakçı ise aşk iddiaları hakkında şu açıklamada bulunmuştu;

“Hakan Bey ve Ajda Hanım yeni projelerinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığı için projeleri için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl millet konserleri verecekler.”

Hakan Altun’da menajerinin açıklamasının ardından bir açıklama yayınlamıştı.
1 Ekim’de yayınlanacak yeni projemle alakalı gündeme gelmem gerekirken böylesine hakikati astarı olmayan bir söylentiyle gündeme gelmek beni ziyadesiyle üzmüştür.

Ajda Pekkan gibi herkesin hayran olduğu bir sanatçıyla müzik camiasındaki arkadaşlığımız ve yapmayı tasarladığımız düet projemiz bu gerçek değil haber nedeniyle hasar bakmayacaktır. Her yazılana ve söylenene inanmamanız dileğiyle tüm kamuoyuna hürmetlerimi sunarım.

Senenin Aşk Haberi!..Superstar Ajda Pekkan Galibiyetli Şarkıcıyla Aşk Yaşıyor…

Seren Serengil “Yaptığım Her Haberin Ardındayım”

Seren Serengil ise Hakan Altun’un yaptığı bu açıklamanın ardından yaptığım haberin ardındayım dedi.
17 yıldır televizyoncuyum. 7 yıldır TV programı yorumculuğu yapıyorum. Karşımdaki tüm sabah magazin programları Star’dayken de burada da kaldırıldı tek tek zira iş yapamadılar. Star TV’DE program yaptığım 3 senenin 2 senesinde reyting rekorları kırarak kendi rüştümü kanıtladım beni daha geçen olmadı. Tam bunların nedeni hep doğru açıkladım hep doğrunun yanında oldum. Ben ne açıkladıysam açıkladığım şeyin ardındayım. İnsanlar yaşadıkları şeyin ardında değillerse o onların öğreneceği iş.
Netlikle önerim budur.”.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu