Seren Serengil ve Yaşar İpek’in arasında neler oluyor?

Her seferinde anne olmayı çok istediğini söyleyen ve daha önce 3 kez düşük yaparak büyük üzüntü yaşayan Seren Serengil’in hamile olduğu öğrenilmişti. Tüp bebek tedavisi ile hamile kalan Serengil’in eşi Yaşar İpek ile arasının bozuk olduğu konuşuluyor...

Takip Et:

Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, kısa süreli birlikteliklerini Mayıs 2018’de nikah masasına taşımıştı. Uzun yıllardır anne olmak istediği bilinen ve daha önceki 3 hamileliğinde de düşün yapan ünlü sunucu, evlenir evlenmez tüp bebek tedavisi görmeye başlamıştı. Serengil, bu süreçte stres ve üzüntüden uzak durması gerektiğini söylemişti.

SEREN SERENGİL’İN YAŞAR İPEK’SİZ TATİLİ!

Cengiz Semercioğlu ile birlikte magazin programı yapan Serengil, tedavisi sebebiyle programa ara vermişti. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu öğrenilen ünlü sunucu, arkadaşları ile Yunanistan’a tatile gitti. Teknede, yaptığı hamilelik testinin fotoğrafını yayınlayan Serengil’in eşi Yaşar İpek’in bu tatile katılmaması kafaları karıştırdı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Öte yandan Serengil’in önceki günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Biz iki yalnız savaşçı yürüyoruz. Nasıl yürüyeceğiz onu öğreniyoruz” ifadelerini kullanması eşi Yaşar İpek ile kavgalı olduğu dedikodularının ortaya çıkmasına sebep oldu. İkilinin Instagram’da birbirlerini takibi bırakmaları ve birlikte çekilmiş fotoğraflarını silmeleri de dikkat çekti.