Magazin

Seren Serengil ve Yaşar İpek hakkında şoke eden iddialar!

Geçtiğimiz yıl evlenen Seren Serengil ve Yaşar İpek’in evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladığı ikilinin sosyal medyadan birbirlerini takibi bırakmaları ve birlikte olan fotoğraflarını silmeleriyle ortaya çıkmıştı. Seren Serengil, eşinin evi terk ettiği ve annesinde yaşamaya başladığını söylemişti.

SERENGİL VE ANNESİ TEDBİR KARARI ALDIRDI

Habertürk’ten Akif Yaman’ın iddiasına göre; önceki hafta tüp bebek tedavisi gören ve 1 aylık hamile olan Serengil’in evine gelen Yaşar İpek, ünlü sunucuya bağırdı ve sözlü şiddet uyguladı. Hızını alamayan İpek, daha sonra Serengil’in annesi Nevin Teoman’ı arayarak tehdit etti. Serengil ve annesinin Yaşar İpek hakkında tedbir kararı aldırdığı öğrenildi.

“SEREN’İN HAVLUYLA YÜZÜNE VURDU”

Olay sonrası açıklama yapan anne Nevin Teoman “Ailesi iki yıldır Yaşar’ı bize karşı hep dolduruyorlar, ailesinin Seren’e yaptığı zulme ve bana yaptıklarına karşı koyamadı. Oysa biz Yaşar’a her şeye rağmen kucak açtık, ancak o eşinin böyle zamanlarında saçını okşamak yerine havluyla yüzüne vurdu. Kızım karnındaki bebeğini kaybedebilirdi.” ifadelerini kullandı.

MANİDAR PAYLAŞIM

Seren Serengil’in Instagram hesabından paylaştığı “Bir erkeğin erkekliği, annesinin anneliğine bağlıdır. Erkek eğer asil bir kadın tarafından büyütülmüşse, her kadına asil davranır.” sözü ise iddiaları güçlendirdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu