SEREN SERENGİL: SUSTURDUNUZ DA NE OLDU!.. GÜLBEN: DAVA AÇACAĞIM!..

Takip Et:

İzmirli evli bir adamla ilişki yaşadığına dair iddiaların ardından Gülben Ergen'e en sert tepki Seren Serengil'den geldi:

“Evliyken evli bir adama mektuplar yazan, ilişki yaşayan, dernek sahibi, çocuklarının arkasına her olayda sığınan kıymetli anne… O yazdığın adamın da bir karısı bir çocuğu vardı. ‘Evden ayrılacaksın, boşanacaksın!’ diye direttiğin adamın da bir evladı bir de seven eşi vardı. Sana bir şey söyleyeyim mi… Ben susmam, ben yemin ettim… Şu Türkiye’ye senin o gerçek yüzünü göstertmeye ama Allah o kadar büyük ki benim bir çaba sarfetmeme gerek kalmıyor. Çekirge onuncu sıçrayışta yakalandı artık. ‘Seren’i susturttum’ demişssin vicdanını da susturabildin mi peki? Bana yaptıklarını, Yeşim’e yaptıklarını, eski eşinin eşine yaptıklarını sindirebildin mi? Sen kötüsün çekirge! Ama cennette cehennemde bu dünyada… Hep seni kıskanıyoruz hep sana takıntılıyız hep iftira atıyoruz diye kandırdın yıllarca herkesi, hepimizin canını yaktın… Şimdi başka bir kadının canını yakmana izin vermeyeceğim. Vermemeliyiz! Instagram yönetimini de arattır şimdi hesabımı kapatsınlar. Benim hesabım kapanır da seninkileri kim kapatacak bakalım”
 

"BENİ SUSTURDUNUZ DA NE OLDU"
Seren Serengil bugün de Instagram'ın story kısmında Sabah gazetesinde çıkan bir haberin küpürünü paylaştı ve üstüne "Beni susturdunuz da ne oldu çıktı ortaya her şey" şeklinde bir not düştü.

GÜLBEN ERGEN DAVA AÇACAĞINI AÇIKLADI!..

Ve sıcak bir gelişme yaşandı bugün… Gülben Ergen konuyu yargıya taşıyacağını şu sözlerle açıkladı:

"Çok üzülüyorum. Ayıp! Bitmeyen bir dedimdi, dediydi. Bu kadarı da çok fazla artık. 26 yıldan beri ilk kez , hiç tercih etmediğim halde hukuktan başka bir seçenek kalmadı…"