SEREN SERENGİL: ‘SÖYLEDİKLERİM HAKARET DEĞİL, GERÇEKLER’

0

Beş gün önceki haberin bugün Sabah Gazetesi'nde yer aldığını ifade eden Seren Serengil "Kendisi bu mahkemeyi 'Haklıyım' demek icin etrafa karşı açtı ama ben söylediğim her şeyi canlı yayında yüzüne söyledim ve bir mübalağam varsa söyle özür dileyeceğim demiştim. Hiç bir şey diyemedi.

Üç iddiam vardı kendisiyle ilgili… Birincisi evli bir adamla olduğu söyleniyordu. 'Hayır ben tanımıyorum öyle bir kişi demişti' ama herkes gördü ki adamın kucağında resimleri çıktı.

İkinci iddiam İzmir'de çocuğunu otel odasında bırakıp bir futbolcuyla pavyona gittiğiydi. O gece oraya gittiğini de itiraf etti 'pavyon değil gece kulübü' demişti. Konsamatrislerin çalıştığı bir pavyon olduğu ile ilgili belgeleri de sunduk.

Üçüncüsü de evliyken erkek arkadaşımla Facebook'tan mesajlaşması ve buluşmasıydı bunu da inkar etmedi. 'Biz arkadasiz' dedi ben de bunun üzerine 'Arkadaşsanız evli bir kadin olarak yazıştığın kimseyi kocanın biliyor olması gerekiyor. Türk örf adetlerine göre diğeri ters olurdu' dedim. Bu da benim konu üstündeki özgür düşüncemdir.

CANLI YAYINDAKİ O KONUŞMALAR (VİDEO)

Söylediklerimin hepsinin arkasındayım hakaret degil maalesef hepsi gerçekti.. Mahkeme açmasının sebebi de 'Bakın ben dava açtım haklıyım' demek içindi… Benim her türlü ispatim olduğundan ve doğru söylediğim de aşikar olduğundan böyle bir dava açılacağını sanmıyorum. Yeterince reklam malzemesi olduk. Hem savcilik hem ben görevimizi tamamladık sanırım." dedi.