Magazin

Seren Serengil, Şeyma Subaşı’na: “Metres abla yaylan artık!”

Şeyma Subaşı, kafesini kapatacağını açıkladıktan sonra Seren Serengil“En iyisi kutu açsın yine bak onda çok başarılıydı” diyerek Şeyma Subaşı‘nın Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun programına katılmasını hatırlatmıştı.

Programda Seren Serengil sorulunca sinirlenen Şeyma“Tanımıyorum, kim olduğunu bilmiyorum. Seren Serengil kim? Neci? Şarkıcı mı? Kaseti falan mı var, konser mi veriyor? Konuşmayalım ya, o isme pirim vermeye gerek yok.” yanıtını verdi. Şeyma’nın bu yanıtına Seren Serengil‘den yorum gecikmedi. Serengil’in Şeyma‘ya yanıtı şu şekilde:

“Açtırma kutuyu söyletme kötüyü… Artık kutu da kalmadı ondan da oldun, metres abla yaylan artık. Kim 500 Milyar İster’i zorla diyeceğim ama orada genel kültür lazım sende de ne geneli ne kültürü olmadığına göre ondan da ekmek çıkmaz, dur bakalım. Heh buldum bir kelime bir işlem… İlk soru da benden gelsin, evli bir adamla olan yuvasını yıkan , çocuklarını babasız bırakan kadının lugat karşılığı nedir? Bak bildiğin yerden geldi soru, ünvanın”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu