Seren Serengil, Şeyma Subaşı’dan sonra Hadise’yi eleştirdi!

Sosyal medyadan Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na yaptığı yorumla olay yaratan Seren Serengil, bu kez Hadise'yi eleştirdi...

Takip Et:

Şeyma Subaşı’nın Bebek’te bulunan mekanını kapatmasının ardından ünlü fenomen hakkında  “En iyisi kutu açsın yine bak onda çok başarılıydı” diyen Seren Serengil sosyal medyada olay olmuştu. Uzun bir dönem magazin programlarında yorumculuk yapan ünlü şarkıcı, bu kez geçtiğimiz yıllarda yorumları sebebiyle davalık olduğu ve “Bana mafyalarla haber yolluyor” dediği Hadise’ hakkında konuştu.

“İNSANIN KALBİ GÜZEL OLMALI!”

“Hadise, Belçika’nın bağrından kopmuş. Orada büyürken dünya starlarını izlemiş onlar, biz büyürken Ajda Pekkan’ı, Sezen Aksu’yu izledik. Onlar Beyonce’ları, Jennifer Lopez’leri izliyor. O da onları örnek almaya çalışıyor, taklit ediyor. Açıklık seçiklikten ziyade insanın kalbi güzel olmalı” şeklinde konuşan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde kendisini eleştirenler için şunları söylemişti:

“Bana karşı düşmanlıklarının altında benim gibi olmak istemeleri ve olamamaları var. Düşmanlarım bana hayran, beni taklit etmeye çalışan tipler”