Seren Serengil Hakkında Hapis İstemiyle Dava Açıldı…

Takip Et:
Seren Serengil Hakkında Hapis İstemiyle Dava Açıldı…
Seren Serengil Hakkında Hapis İstemiyle Dava Açıldı…

Ünlü şarkıcı Seren Serengil ve erkek dostu tarafından korona virüs olduğu öne sürülerek darp edildiğini korunarak savcılığa kabahat ilanı yapan Özbekistan orijinli destekçisi Gulnoza Mamatova itirafı geçtiğimiz aylarda magazin gündeminde bomba tesiri yaratmıştı. Şimdi ise ünlü şarkıcıya, darp ettiği iddiasıyla “kolay yaralama” kabahatinden 4 aydan 1 seneye kadar mapus cezası istemiyle dava açıldı. Şok gelişmenin Ayrıntıları Haberimizde..

Seren Serengil “Yaptığım Haberin Ardındayım”

Seren Serengil Hakkında Mapus İstemiyle Dava Açıldı…

Özbek bakıcı Gulnoza Mamatova, “Yaşadığım vakayla alakalı avukatım Ali Çizik Bey adliye müesseselerinde zorunlu işlemleri başlatmışlardır.
Bu bir bayan tarafından yaptıklarını kapatmak ismine hala hakaret ve kötülelere devam edip vakayla ilgisi olmayan, benim yaşamımda tanımadığım bireyleri bağlıyorlar. Adalet er ya da geç yerini tespit edecektir. Tüm yapılanlar cezasız kalmayacaktır. Avukatım Ali Çezik Bey süreci yakında takip ediyor”
demişti..

Seren Serengil kimdir?

Şimdi ise Şarkıcı Seren Serengil hakkında, Özbekistan uyruklu destekçisi Gulnoza Mamatova’yı darp ettiği iddiasıyla “kolay yaralama” kabahatinden 4 aydan 1 seneye kadar mapus cezası istemiyle dava açıldı.

Ne Olmuştu?

Aralarında kavga çıkan ve aynı evde bulunan ve Seren Serengil’in menajeri olan Mustafa Tohma’nın tarafları durgunlaştırdığına yer verilen iddia belgesinde, Serengil ve menajerinin istifa eden bakıcı Gulnoza Mamatova vasıtayla Beykoz’da sokak üzerine bıraktıkları iddia edilmişti..
Yapılan Iddia belgesinde, bakıcı Gulnoza Mamatova’nın ortaya atılan vakanın yaşanmasından bütün bir gün sonra adli rapora sahip olarak  davacı olduğu belirtildi ve bunun üzerine bu vakayla alakalı soruşturma başlatıldığı bilindi..

Seren Serengil Yapılan İddiaları Yalanladı!..

Şarkıcı Seren Serengil, “Vaka gününde evde müştekinin izin isteyip dışarı çıkmak istemesi üzerine aralarında sözlü münakaşa yaşandığı, ancak netlikle şiddet vakayı geçmediği, kimseye fiziksel temasta bulunmadığı ve vakanın kurgudan ibaret olduğu” iddiasında bulundu.

Seren Serengil’in Mapusu İsteniyor!…

Dosyanın uzlaştırmacıya sevk edildiği ancak tarafların uzlaşmadığı bilgisine yer verilen iddia belgesinde, Serengil’in “kolay yaralama” kabahatinden 4 aydan 1 seneye kadar mapusla cezalandırılması istendi.

Iddia belgesi yer alan dosya sevk edildiği Beykoz 4.Asliye Ceza Mahkemesi tarafınca kabul edildi.

Seren Serengil Ile Yaşar İpek’in Boşanma Davası Nasıl Sonuçlandı…