SEREN SERENGİL DEMET AKALIN SAVAŞI KIZIŞMAYA BAŞLADI!

Geçtiğimiz günlerde Seren Serengil, Avukat Altın Mirmir’le çalışmaya başladığı için Demet Akalın ile olan arkadaşlığını bitirdiğini açıklamış sonrasında da ikili arasında polemik savaşı başlamıştı ve bugün hem Demet Akalın hem de Seren Serengil ikilisi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla aralarındaki tartışma iyice kızışmaya başladı.

 

İlk olarak Demet Akalın, sabah saatlerinde yaptığı paylaşımla Seren Serengil'e gönderme de bulundu. Ünlü şarkıcı, ''Sana da üzülüyorum, saat başı adımı yaz profilime gir, ne yazmış diye bak, bir de her yazdığımı üzerine alın.Senin işin de zor valla..'' sözünün yer aldığı bir paylaşımı repost yaparak sayfasında takipçileriyle paylaştı.

 

İŞTE DEMET AKALIN'IN PAYLAŞIMI:

 

 

Seren Serengil'de Demet Akalın'ın o paylaşımın ardından  gündüz saatlerinde  sosyal medya hesabından ''Koşmayı öğrettiğimiz insanlar bizi geçtiklerini sanmasınlar biz her zaman onların varacağı son nokta'dayız…'' sözünün yer aldığı bir paylaşımda bulunarak Demet Akalın'ın paylaşımına cevap verir nitelikte bir göndermede bulundu.

 

İŞTE SEREN SERENGİL'İN PAYLAŞIMI: