Seren Serengil bebeğini kaybetti!

Seren Serengil, tüp bebek tedavisiyle hamile kalmıştı. Bu süreçte eşi Yaşar İpek'ten ayrılan ve sert bir polemik yaşayan Serengil, bebeğini düşürdü...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl dünyaevine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek çifti, her defasında anne baba olmak istediklerini dile getiriyordu. Çocuk sahibi olmak isteyen çift, tüp bebek yöntemine başvurmuştu. 38 gün önce bebek transferi gerçekleşen Seren Serengil, önceki gün kanaması olduğu için hastaneye kaldırılmıştı. Serengil’in az önce bebeğini kaybettiği öğrenildi.

“KANAMAYI DURDURAMADIK, BEBEK BU SABAH DÜŞTÜ!”

Seren Serengil’in doktoru, yaptığı açıklamada “Hastanemize yüksek tansiyon şikayetiyle gelmişti. Biz dil altı dahil acil tedavilerini yaptık. Zaten daha önce de yüksek tansiyon hastasıymış. Yapılan tedavilerle kanaması azaldı ama devam etti. Kendisi çok üzgündü, ağlıyordu, yardım istiyordu. Biz de elimizden gelen tedaviyi uyguladık. Ancak bugün sabah gördük ki bebeği kaybetmişiz. Şu anda tedavilerin hepsini kestik.” ifadelerini kullandı.

NELER OLMUŞTU? 

Seren Serengil ve Yaşar İpek’in evliliklerinde kriz yaşadığı ilk olarak çiftin birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bırakmasıyla ortaya çıkmıştı. Daha sonra ünlü sunucu eşinin evi terk ettiğini açıklamıştı. Bu süreçte tüp bebek tedavisinin olumlu sonuçlanmasıyla hamile kalan Seren Serengil, stresten uzak durması gerektiğini söylemişti.

YAŞAR: “BOŞANMA DAVASI AÇTIM”

Kriz haberlerinin çıkmasının ardından hiçbir açıklama yapmayan Yaşar İpek, suskunluğunu Magazinn.com’a bozmuş ve Seren Serengil’e boşanma davası açtığını ilk kez açıklamıştı. Yaşar İpek, “Çıkan haberleri hayretle okuyorum. Asla ve asla şiddet söz konusu değildir. İddia edildiği gibi Seren Hanım’a fiziki bir müdahalem olmamıştır. Evet aramızda çokça tartışmalar olmuş ve birbirimize hakaretler etmişizdir, ama karşılıklı.” şeklinde konuşmuştu.

SEREN: “ÇOCUKTAN FERAGAT ETMESİNİ İSTİYORUM”

Eşi Yaşar İpek’in sözlerinden sonra Seren Serengil de Magazinn.com’a özel açıklamalarda bulunmuştu. Eşinin kendisine daha önce de şiddet uyguladığını belirten Serengil, “Anlaşmalı bir şekilde boşanmakta yarar var. Ama çocuktan feragat etmesini istiyorum. Çünkü, şiddet uyguluyor. Bir tedavi süreci geçirmesi gerekiyor. Ancak bundan sonra o çocuk hakkında hak sahibi olabilir. Davada bunu isteyeceğim.” demişti.

YAŞAR İPEK’LE KAVGALARI SONRASI BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ

Aralarındaki kriz gün geçtikçe büyüyen ikiliden Serengil, önceki akşam kanaması olduğu için hastaneye kaldırılmıştı. Kontrolleri yapılan sunucunun, düşük tehlikesi olduğu ifade edilmiş ve hastaneye yatırılmıştı. 38 günlük hamile olan Serengil, hastanede bebeğini kaybetti.

Haberin videosunu @MagazinnComm instagram hesabımızda izleyebilirsiniz.