Magazin

Serel Yereli: Ağzı olan konuşuyor!

Oyuncu Serel Yereli ve arkadaşı Nişantaşı’nda bir mekan çıkışı görüntülendi. Gazetecilerinin fotoğraflarını çekmesi üzerine utangaç bir tavır sergileyen Yereli, “Lütfen çekmeyin, istemiyorum” dese de engel olamadı.

23 yaşındaki genç oyuncu, sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla sıkça gündeme gelmesi üzerine bir muhabirin, “Ne paylaşsanız olay oluyor. Bu konuda ne söylemek istersiniz? sorusuna, “İnsanlara ne diyebilirim ki? Ağzı olan konuşuyor” yanıtını verdi.

Bir dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde oynayan Serel Yereli, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini çekmişti.

Geçtiğimiz günlerde ayna karşısında çektiği mayolu pozunu sosyal medya hesabından paylaşan genç oyuncuya takipçileri, “Kilolu değil, balık etlisin” ve “Şu saçma güzellik anlayışını bırakın artık. Kimse manken gibi olmak zorunda değil” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu