Medya

Şeref Sözü’nün İsra Adabeyli’si Sude Güler’e adeta piyango vurdu!

Sude Güler, kariyerinin en ehemmiyetli rollerinden birisini Şeref Sözü dizisiyle beraber elde etti. Tolgahan Sayışman ile başrolde yer alma kaderi yakalayan oyuncu, İsra Adabeyli karakteri ile dikkatleri üzerine sürükleyecek. Oyuncu ismine bu karakter kariyerinin dönüm noktalarından birisi olmaya aday… Oyuncu daha evvel Mayıs Kraliçesi ve Muhteşem Asır Kösem dizilerinde rol almıştı. Güler, Keşif adlı filmde de rol almıştı.

Show TV’nin merakla beklenen dizisi, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Şeref Sözü’ne geri sayım devam ederken ‘Isme Masalı’nın baş kahramanlarından İsra Adabeyli’nin anlatıldığı tanıtım izleyiciyle buluştu.

Geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk aşkının, bir ‘Isme Masalı’nın ve gururlu olmanın öyküsünü anlatacak olan Şeref Sözü’nün baş kahramanlarından İsra’nın öyküsü, şimdiden izleyenleri derinden etkilemeyi başardı.

Sude Güler’in yaşam vereceği İsra Adabeyli’nin öyküsü, Beyrut’ta başlayıp Cihan Adabeyli’nin vicdanında son bulan bir yolculuğu anlatıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu