Medya

Şeref Sözü ile Güvercin dizileri Show TV ve Star TV’ye cehennemi yaşattı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Şeref Sözü dizisi o kadar tanıtım ve o kadar eforlu fragmanlarına karşın 14 Ekim Çarşamba akşamı ilk kısmı ile beklenmedik derecede makûs neticeler elde etti. Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in başrollerinde yer aldığı dizi reytinglerde Show TV’yi hiç beklemediği yerden bir yere çarptı.

Şeref Sözü’nün çarşamba dizi rekabetinde ortalarda yer alması bekleniyordu. Ancak dizi 2’li reytinglere tek kategoride erişebildi, öteki iki kategoride 1’li reytinglerde dolaşan dizinin bu kadar makûs bir başlangıç yapmasını kimse beklemiyordu.

Show TV eminiz Şeref Sözü gibi kendinden emin bir dizinin bu kadar makûs reytingler ile başlangıç yapmasında büyük bir ders çıkartacaktır.
Show TV dizinin gününü çok kısa bir zaman içinde değiştirir ise kimse donakalmasın. Çünkü, çarşamba rekabetine girer ise kaybedeceği net bir biçimde bakıldı.

Güvercin ise geçen sezon Star TV’de ekrana gelmişti. İlk kısımları hoşlanılan dizisinin 13 kısmı yayınlanmış ve araya pandeminin girmesi sebebiyle eldeki 2 stok kısım kalmıştı. Star TV, 16. final kısmını da sürükletti ve diziyi yayınlamaya başladı.

Güvercin dizisinin 14.
Belki de yeterli tanıtımı olmadığı için bu neticeler gelmiş olabilir.

Ancak Güvercin dizisinin son 2 kısmının kaldığını ve 16. kısım itibari ile final yaparak biteceğini anımsatalım. Star TV, pek çok kanal dizilerine final dahi yaptırmadan kaldırırken Güvercin’e bu biçimde yardım olarak takdir de kazandı.

Şeref Sözü dizisi dün akşam total ve AB grubunda 10. sırada yer alabildi.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu