Medya

Şeref Sözü ile birlikte çarşamba dizi savaşları başlıyor!

Çarşamba akşamları birbirinden iddialı diziler arasında mükemmel bir reyting rekabeti başlıyor… Kuruluş Osman ikinci sezonu ile çok tesirli biçimde giriş yaptı. Dizinin öyküsü değişti, oyuncu kadrosu yenilendi ve çok daha iddialı bir görüntü çiziyor. Reytinglerde de Çarşamba rekabetinde ilk sırada bulunuyor.

Geçen hafta başlayan Vefasız dizisi temennilerin dahi üzerinde iyi reytingler elde etti. Cansu Irmak ve Caner Cindoruk’u buluşturan dizinin daha da iyi reytingler elde etmesi noktasında önü açık… Sen Çal Kapımı ise reytingleri düşse de Hande Erçel ve Kerem Bürsin hayranlarından yüksek alaka bakıyor ve eşitliği her an değiştirebilecek bir efora sahip.

Doğduğun Ev Mukadderatındır ile tv8, kendi kitlesini ekranında yakalamayı başarıyor.
6 dizi arasında birbirinden değişik yapımlar var ve hepsi de iddialı… Bakalım Gurur Sözü nasıl bir başlangıç yapacak.

Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’i başrolde buluşturan Gurur Sözü’nün ilk kısmı bu akşam yayınlanacak. Peki neler olacak? Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kaideler çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği gurur sözünü yakalama müddetinin gelmesiyle değişir.
Ve Cihan Adabeyli uçağına sıçrayıp Lübnan’a gider! Faruk, kentin her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken, Cihan yaşamını değiştirecek bir sonuc vermek zorunda kalır. İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası’nda tüm kumpas alt üst olacaktır… Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin gizemleri ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir. Verilen ‘Şeref Sözü’ geride kalan her şeyin tahribine ve çok büyük acılarla denenecek epopesi bir aşkın doğumuna neden olacaktır!

Rejisörlüğünü Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün oyuncu kadrosunda; Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu