Medya

Şeref Sözü dizisinin yayın tarihi belli oldu

Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Şeref Sözü’nün merakla beklenen yayın tarihi belirli oldu.

‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de yayınlanacak ilk kısmıyla Show TV’de izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor.

 

ADABEYLİ ADASI’NI VE ADABEYLİ AİLESİ’Nİ BÜYÜK GIZEMLER BEKLİYOR

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kaideler çerçevesinde yaşamaktadır.
Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği gurur sözünü yakalama zamanının gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle tüm kumpas alt üst olacaktır.

 

Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin gizemleri ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir.

 

Verilen “Gurur Sözü” geride kalan her şeyin tahribine ve çok büyük acılarla denenecek epopesi bir aşkın doğumuna neden olacaktır.

 

Tanıtımlarıyla büyük alaka bakan ve yeni sezonun en fazla merak edilen dizisi olarak öne çıkan ‘Gurur Sözü’, ihtişamlı prodüksiyonu, sansasyonel hikayesi ve ünlü adlardan heyeti zengin oyuncu kadrosuyla noktaya değiniyor.

 

Rejisörlüğünü Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Gurur Sözü’nün kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

 

TIMS&B Productions proje için Türkiye dizi tarihinde ilk kere 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü.
Kısım 3. Tanıtımı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu