Medya

Şeref Sözü dizisinin bir değil asıl iki kahramanı var!

Show TV’nin merakla beklenen dizisi, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Şeref Sözü’ 14 Ekim Çarşamba akşamı izleyiciyle buluşuyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük ses getiren ‘Şeref Sözü’nden bir afiş daha bakıcıya çıktı. Başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman ve Sude Güler’in yer aldığı iddialı afiş göz doldurdu.

Dizi ile alakalı en fazla merak edilen mevzu başrol oyuncularının geçimi ve enerjileri… Çünkü bir dizinin galibiyetli olmasının en ehemmiyetli şartı bu ikilinin geçimli olmasından geçiyor.
Güçlü kadrosu ve etkileyici öyküsüyle Şeref Sözü yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya hazırlanıyor.

Cevdet Mercan’ın rejisörlüğünü üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’, sansasyonel öyküsü, yıldızlarla dolu kadrosu ve cafcaflı setiyle yeni sezonun en merak edilen projesi olarak noktaya değiniyor. Çekimleri, Türkiye dizi tarihinde ilk olmak üzere dizi için sanki yine inşa edilen 480 bin m2’lik bir adada hakikatleştirilen ‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı Show TV’de başlıyor.

Şeref Sözü ilk kısmıyla 14 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de  yayınlanacak.
Kuruluş Osman ve Vefasız dizileri yüksek reytingler alıyor. Doğduğun Ev Mukadderatındır, Sen Çal Kapımı ve Benim Adım Melek de öbür ciddi rakipler arasında bulunuyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu