Şeref Sözü dizisinin başarısı Tolgahan Sayışman’a bağlı!

Takip Et:
Şeref Sözü dizisinin başarısı Tolgahan Sayışman’a bağlı!
Şeref Sözü dizisinin başarısı Tolgahan Sayışman’a bağlı!

Magazinn / Ayrıntı – Tolgahan Sayışman hayranları Şeref Sözü dizisini merak ve coşku ile bekliyor… Şampiyon dizisinde değişik bir karaktere yaşam vererek hayranlarını mutlu eden oyuncu, Şeref Sözü’nde ise daha önceki rollerine eş bir rolde yer alacak olması sebebiyle tenkit etildi. Ünlü oyuncunun hayranları, onu değişik rollerde izlemek istiyor. Örneğin hep iyi adam değil, bazen de makûs adam olarak da bakmak tutkusunda…

Sosyal medyada Şeref Sözü dizisiyle alakalı pozitif ve negatif yorumlar bir arada yer alıyor.
Oyuncunun hayranları diziyi sahiplenir ise reytingler de iyi gelecektir. Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın asıllaştırdığı, yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak ‘IFTIHAR SÖZÜ’nden ilk tanıtım yayınlandı.

Başrol oyuncuları Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Hikaye Çelik’in de yer aldığı ilk tanıtım gösterişli prodüksiyonuyla kısa müddette sosyal medyanın en fazla konuşulanları arasına girdi ve ‘IFTIHAR SÖZÜ’nün sezonun en merak edilen dizilerinden birisi olduğunu gösterdi.

Cevdet Mercan’ın rejisörlüğünü üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Iftihar Sözü’nün gösterişli oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

Yıldızlarla dolu kadrosu ve gösterişli setiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ‘Iftihar Sözü’ için seyirciyle buluşmak için gün sayıyor! TIMS&B Productions proje için, Türkiye dizi tarihinde ilk kere 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü.