Medya

Şeref Sözü dizisinde Tolgahan Sayışman hayranları aradıklarını bulacak!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği, Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak ‘Şeref Sözü’nün merakla beklenen yayın tarihi belirli oldu. ‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı 20.00’de yayınlanacak ilk kısmıyla SHOW TV’de izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor! Adabeyli Adası’nı ve Adabeyli Ailesi’ni Büyük Gizemler Bekliyor! Tolgahan Sayışman hayranları, ünlü oyuncuyu aksiyon işlerinde bakmaktan hoşnut.
Peki nasıl bir dizi izleyeceksiniz. Ayrıntılar haberimizin devamında bulunuyor.

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kaideler çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği iftihar sözünü yakalama müddetinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır.
Verilen “Şeref Sözü” geride kalan her şeyin imhasına ve çok büyük acılarla denenecek epopesi bir aşkın doğumuna neden olacaktır!

Tanıtımlarıyla büyük alaka bakan ve yeni sezonun en fazla merak edilen dizisi olarak öne çıkan ‘Şeref Sözü’, şatafatlı prodüksiyonu, sansasyonel hikayesi ve ünlü adlardan heyeti zengin oyuncu kadrosuyla noktaya değiniyor.

Rejisörlüğünü Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

TIMS&B Productions proje için Türkiye dizi tarihinde ilk defa 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu