Medya

Şeref Sözü dizisinde kim hangi karakteri canlandırıyor?

Yarın akşam 14 Ekim Çarşamba Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Şeref Sözü’ zengin ve gösterişli oyuncu kadrosuyla yeni sezonun gözde dizisi olacak.

Ünlü adların, akılda oyuncuların ve genç marifetlerin buluştuğu ‘Şeref Sözü’nün başrolünde Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik yer alıyor.

Dizide; yıldız oyuncu Tolgahan Sayışman, Adabeyli Ailesi’nin reisi Cihan Adabeyli’yi, genç beceri Sude Güler ise Cihan’ın kol kanat gerdiği hoşlar hoşu İsra’yı canlandırıyor.

Tolgahan Sayışman, kariyerinde çok değişik bir yerde duran Cihan Adabeyli karakterinde Adabeyli Adası’nın ve ailesinin varlıklı, karizmatik ve çağdaş bir işadamı olarak seyirci karşısına çıkarken; Sude Güler ise duru hoşluğu ve hüneriyle ekranların yeni yıldızı olmaya hazırlanıyor.

Cihan ve İsra’nın dillere epope aşk öyküsü, ‘Şeref Sözü’ izleyicilerini gönüllerinden yakalamaya hazırlanıyor.

Akılda oyuncu Hülya Darcan, Adabeyli Adası’nın hanımı ve Cihan Adabeyli’nin annesi olarak Emsal Adabeyli karakterine yaşam veriyor.

Aras Aydın, İsra’yı tespit etmek için tüm yolları sınayan daha önceki nişanlısı Faruk karakterinicanlandırıyor.

Hikaye Çelik ise Cihan Adabeyli’nin nişanlısı ve gözü kara aşığı Yasemin olarak seyirci karşısına çıkacak.

Dizinin zengin oyuncu kadrosu Umut Kurt, Meltem Gülenç, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş gibi birbirinden ünlü ve hünerli adlarla renkleniyor.

Yıldızlarla dolu kadrosu ve gösterişli prodüksiyonuyla ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ‘Şeref Sözü’, 14 Ekim Çarşamba akşamı seyirciyi Show TV ekranına kilitleyecek.
‘Şeref Sözü’ öyküsü kadar adası, müthiş evleri, göz kamaştıran kostümleri ile de isminden söz ettirecek!

‘Şeref Sözü’, yarın gece vakti saat 20.00’de SHOW TV ekranında başlıyor!

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu